Pakiet startowy AQUA SPEED Open Water Series Elbląg

  1. W ramach pakietu startowego zawodnik otrzyma: zwrotny chip do pomiaru czasu, profesjonalny pomiar czasu, czepek pływacki (obowiązuje start w czepku dostarczonym przez organizatora), profesjonalne zabezpieczenie trasy (zawody obsługują ratownicy wodni), profesjonalne zabezpieczenie medyczne, nadzór sędziów na trasie zawodów, punkt odświeżania oraz pakiet żywieniowy za metą. Podczas rejestracji zawodnik będzie mógł powiększyć swój pakiet startowy o ofertę dodatkową tj. o okolicznościową koszulkę cyklu Aqua Speed Open Water Series 2021 (należy wskazać rozmiar) oraz okolicznościowy ręcznik cyklu Aqua SpeedOpen Water Series 2021.
  2. Organizator gwarantuje pełny pakiet startowy tylko w przypadku dokonania opłaty startowej do dnia 27.06.2021 r.
  3. Pakiet startowy odebrać można w Punkcie Informacyjnym w godzinach wskazanych w programie zawodów. Podczas odbioru pakietu należy okazać podpisaną kartę zawodnika oraz dokument tożsamości ze zdjęciem. Ponadto osoby niepełnoletnie mają obowiązek przedłożyć podczas odbioru pakietu startowego podpisaną zgodę rodziców lub opiekuna prawnego na udział w zawodach.
  4. Zawodnik bez wydrukowanej karty nie będzie dopuszczony do startu.
  5. Pakiety, które nie zostaną odebrane w godzinach otwarcia strefy zmian, nie będą wydawane w innym terminie oraz wysyłane w późniejszym czasie.
  6. Pakiety, które nie zostaną odebrane w godzinach wskazanych w programie imprezy nie będą wydawane w innym terminie oraz wysyłane w późniejszym czasie.
  7. W przypadku, gdy zawodnik rezygnuje ze startu może upoważnić inną osobę do odbioru swojego pakietu bez chipa. Do karty zawodnika doczepiony jest druk z upoważnieniem do odbioru pakietu przez inną osobę. Osoba odbierająca pakiet musi okazać wymieniony dokument podpisany przez właściciela pakietu (może być skan).

 

Polityka Prywatności
(c) 2016-2021 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl